"Весна в Уваровському домі"

V регіональний конкурс молодих піаністів (2021)
 

Мистецький проект "Ворзель Музичний"

ХІ сезон камерних концертів, присвячених Б. М. Лятошинському

"Класика у фоє"

Мистецький проект

Розклад акустичних репетицій та розігрувань

Акустичні репетиції та розігрування

15.05 (субота)

Група А (дитяча молодша)

10.30-11.50

Концертна зала ім.Б.М.Лятошинського (І поверх)

  1. БОБРУЙКО МАКСИМ     10.30 (розігрування 10.00-10.30, каб. 3, ІІ поверх)

Вишгородська дитяча музична школа, викладач – Шпортко Світлана Володимирівна

2. ГРЕЧКА МАРІЯ 10.40 (розігрування 10.10.00-10.40, каб. 5, ІІ поверх)

Дитяча музична школа № 35, м.Київ, викладач – Руссова Галина Миколаївна

3.ДАЦЕНКО МАРИНА 10.50 (11.00-11.30, каб. 3, ІІ поверх)

Дитяча музична школа №35, м.Київ, викладач – Руссова Галина Миколаївна

4. МОСТОВИЧ МАРГАРИТА 11.00 (розігрування 11.10-11.40, каб. 5, ІІ поверх)

Фастівська музична школа, викладач – Сокирко Наталія Василівна

5. СІТШАЄВА ЗАРЕМА 11.10 (розігрування 11.30-12.00, каб 3, ІІ поверх )

Дитяча музична школа №14 ім. Д.Кабалевського, м. Київ, викладач – Канке Ярослава Вікторівна

6. СЛАВЯНСЬКА АДЕЛІНА 11.20 (розігрування 11.40-12.10, каб. 5, ІІ поверх)

Музична школа Дніпровської академії музики ім. М.Глинки, викладач – Медведнікова Тетяна Олександрівна

7. ТРЕПАЦЬКИЙ МИКОЛА 11.30 (розігрування 13.20-13.40, каб. 3, ІІ поверх)

Мистецький центр «Етюд», смт. Немішаєве, викладач – Васянович Олена Іванівна

Група В (дитяча старша)

14.00-15.00

Концертна зала ім.Б.М.Лятошинського (І поверх)

  1. ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ 14.00 (розігрування 14.10-14.40, каб 3, ІІ поверх)

Вінницька дитяча музична школа №1, викладач - Хазанович Лілія Федорівна

2. БОЙКО ЛІДІЯ 14.08 (розігрування 14.20-14.50, каб.5, ІІ поверх)

Київська дитяча музична школа №35, викладач – Руссова Галина Миколаївна

  1. ДАРНИЦЬКИЙ ІЛЛЯ 14.16 (розігрування 14.40-15.10, каб. 3, ІІ поверх)

Дитяча музична школа №3 ім. В.С. Косенка, м.Київ, викладач – Дюбенко Діана Юріївна

  1. МОЖАЄВА КСЕНІЯ 14.24 (розігрування 14.50-15.20, каб. 5, ІІ поверх)

Дитяча музична школа № 21, м.Київ, викладач – Волощук Тетяна Володимирівна

  1. ПЛОШКО АМЄЛІЯ 14.32 (розігрування 15.10-15.40, каб. 3, ІІ поверх)

Київський державний музичний ліцей імені М. В. Лисенка, викладач - Луньов Андрій Іванович

  1. ХОХИЧ МИРОСЛАВА 14.40 (розігрування 15.20-15.50, каб. 5, ІІ поверх)

Дитяча музична школа №3 ім. В.Косенко, м.Київ, викладач – Дюбенко Вікторія Юнусівна

  1. ШИБАНОВА ВАРВАРА 14.48 (розігрування 15.40-16.10, каб. 3, ІІ поверх)

Студія-практика Київської муніципальної академії музики ім.Р.М. Глієра, викладач – Смєхова Анна Михайлівна

Група С (юнацька)

16.00-17.20

Концертна зала ім.Б.М.Лятошинського (І поверх)

  1. ГАВРИЛЮК ДМИТРО 16.40 (розігрування 16.50-17.30, каб. 3, ІІ поверх)

Київський  державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, викладач – Толпиго-Русіна Наталія Кирилівна

  1. ГРЕЧАНЮК АЛІНА 16.50 (розігрування 17.00-17.40, каб. 5, І поверх)

Мистецький центр «Етюд», смт. Немішаєве, викладач – Васянович Олена Іванівна

  1. ГУЛТУРЯН  ПОЛІНА 17.00 (розігрування 17.10-17.50, каб. 3, ІІ поверх)

Дитяча  музична  школа № 27, м. Київ, викладач – Чернега  Ірина Володимирівна

  1. IНТЕЛЕГАТОР IЛАРІОН 17.10 (розігрування 17.20-18.00, каб. 5, ІІ поверх)

Київська муніципальна академії музики ім.Р.М. Глієра, викладач – Бондаренко Олена Яківна

                                       Акустичні репетиції та розігрування

                                                        16.05 (неділя)

Група D (молодіжно-юнацька)

10.00-11.00

Концертна зала ім.Б.М.Лятошинського (І поверх)

  1. ДВОРОВИЙ ВІТАЛІЙ 09.30 (розігрування 10.00-10.30, каб. 3, ІІ поверх)

Львівська Національна музична академія ім.М.В.Лисенка, викладач –  Ермінь Йожеф Франтишкович

2. ТОЛОКОЛЬНІКОВА ОЛЕНА 10.00 (розігрування 10.30-11.00, каб. 3, ІІ поверх)

Національна музична академія України імені П.І.Чайковського, викладач –  Ліфоренко Ольга Дмитрівна

 

Розклад конкурсних прослуховувань

Прослуховування 15.05 (субота)

Група А (дитяча молодша)

13.00-14.00

  1. БОБРУЙКО МАКСИМ     13.00

Вишгородська дитяча музична школа, Викладач – Шпортко Світлана Володимирівна

  1. ГРЕЧКА МАРІЯ 13.20

Дитяча музична школа № 35, м.Київ, викладач – Руссова Галина Миколаївна

3. ДАЦЕНКО МАРИНА 13.25

Дитяча музична школа №35, м.Київ, викладач – Руссова Галина Миколаївна

4. МОСТОВИЧ МАРГАРИТА 13.30

Фастівська музична школа, викладач – Сокирко Наталія Василівна

5. СІТШАЄВА ЗАРЕМА 13.35

Дитяча музична школа №14 ім. Д.Кабалевського, м. Київ, викладач – Канке Ярослава Вікторівна

6. СЛАВЯНСЬКА АДЕЛІНА 13.45

Музична школа Дніпровської академії музики ім. М.Глинки, викладач – Медведнікова Тетяна Олександрівна

7. ТРЕПАЦЬКИЙ МИКОЛА  13.55

Мистецький центр «Етюд», смт. Немішаєве, викладач – Васянович Олена Іванівна

Перерва 14.00-15.00

Група В (дитяча старша)

15.00-16.40

1.ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ (Група А) 15.00

Вінницька дитяча музична школа №1, викладач – Хазанович Лілія Федорівна

2. БОЙКО ЛІДІЯ  15.10

 Дитяча музична школа №35, м.Київ, викладач – Руссова Галина Миколаївна

3. ДАРНИЦЬКИЙ ІЛЛЯ  15.20

Дитяча музична школа №3 ім. В.С. Косенка, м.Київ, викладач – Дюбенко Діана Юріївна

4. МОЖАЄВА КСЕНІЯ 15.30

Дитяча музична школа № 21, м.Київ, викладач – Волощук Тетяна Володимирівна

5. ПЛОШКО АМЄЛІЯ 15.45

Київський державний музичний ліцей імені М. В. Лисенка, викладач - Луньов Андрій Іванович

6. ХОХИЧ МИРОСЛАВА 15.55

Дитяча музична школа №3 ім. В.Косенко, м.Київ, викладач – Дюбенко Вікторія Юнусівна

7. ШИБАНОВА ВАРВАРА 16.10

Студія-практика Київської муніципальної академії музики ім.Р.М. Глієра, викладач – Смєхова Анна Михайлівна

8. КРАСИЛИЧ ДАРІЙ 16.25

Дитяча музична школа №3 ім. В.Косенка, м.Київ, викладач - Дюбенко Вікторія Юнусівна

Перерва 16.40-17.30

Група С (юнацька)

17.30-18.50

  1. ГАВРИЛЮК ДМИТРО 17.30

Київський  державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, викладач – Толпиго-Русіна Наталія Кирилівна

  1. ГРЕЧАНЮК АЛІНА 17.50

Мистецький центр «Етюд», смт. Немішаєве, викладач – Васянович Олена Іванівна

  1. ГУЛТУРЯН  ПОЛІНА 18.10

Дитяча  музична  школа № 27, м. Київ, викладач – Чернега  Ірина Володимирівна

  1. IНТЕЛЕГАТОР IЛАРІОН 18.30

Київська муніципальна академії музики ім.Р.М. Глієра, викладач – Бондаренко Олена Яківна

Прослуховування 16.05 (неділя)

  1. ДВОРОВИЙ ВІТАЛІЙ 11.00

Львівська Національна музична академія ім.М.В.Лисенка, викладач – Ермінь Йожеф Франтишкович

2. ТОЛОКОЛЬНІКОВА ОЛЕНА 11.30

Національна музична академія імені П.І.Чайковського, викладач – Ліфоренко Ольга Дмитрівна

Гала-концерт і нагородження 16.00

"Життя - емоція, емоція - життя"

Артисти Національного Ансамблю Солістів "Київська Камерата"

лауреати міжнародних конкурсів

Ольга Аколішнова (скрипка)

Володимир Ворончук (фортепіано)

У програмі:

Н. Паганіні "Кантабілє"

П. Сарасате "Циганські наспіви"                

К. Сен-Санс "Рондо-Капріччіозо"                                                                                                                 

А. П'яццолла Танго"ADIOS NONINO"  та інші

Вартість квитків 100 грн,

пільговий 70 грн.

Останні новини