Гран-Прі - ІВАНОВ ІГОР

(Дніпропетровська акдемія музики ім. М.Глінки,

викладач - Чеснокова Н.Ю.)

І премія

Група А (дитяча молодша)

ЄРОШЕНКО ЄВА (КССМШ ім.М.Лисенка, викладач - Луньов А.І.)

КОРОТКОВА ПОЛІНА (ДМШ №3 ім.В.Косенка, м.Київ, викладач - Дюбенко В.Ю.)

МІТРЯНУ АНГЕЛІНА (КЗ "Ірпінська дитяча музична школа", викладач - Скатова Т.В.)

НЕСКОРОЖЕНА СОФІЯ (ДМШ м.Тетіїв, викладач - Молодоженя Н.І.)

Група В (дитяча старша)

ПЛЄШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА (ДМШ №3 ім.В.С.Косенка, викладач - Дюбенко В.Ю. )

Група С (юнацька)

ФІАЛКО ІЛЛЯ (КССМШ ім. М.Лисенка, викладач - Федоров Б.Г.)

Група D (молодіжно-юнацька)

НАЗАРЕНКО ВЛАДИСЛАВ (НМАУ ім.П.І.Чайковського, викладач - Гриднєва Н.В.)

СЛІПЧЕНКО ОКСАНА (КІМ ім.Р.М.Глієра, викладач - Ржанов Є.О.)

ІІ премія

Група А (дитяча молодша)

ГОРОДИСЬКА ОЛЬГА (Ірпінська дитяча школа мистецтв, смт. Коцюбинське, викладач - Харченко Н.С. )

СТУДЗІНСЬКА БОГДАНА (ДМШ м. Тетіїв, викладач - Молодоженя Н.І.)

ТОНКОШКУРЕНКО КАТЕРИНА (ДШМ №1, м. Біла Церква, викладач - Баранова А.В.)

Група В (дитяча старша)

ЮРЧЕНКО ІВАН (ДМШ №13 ім.М.І.Глінки, м.Київ, викладач - Жижченко Є.О.)

Група С (юнацька)

БУСКОВ АРТУР (КССМШ ім.М.Лисенка, викладач - Гриднєва Н.В.)

МАЛИШКІН АНДРІЙ (КССМШ ім.М.Лисенка, викладач - Гриднєва Н.В.)

Група D (молодіжно-юнацька)

ШАВГУЛІДЗЕ МАРІ (КІМ ім. Р.М.Глієра, викладач - Смєхова А.М.)

ІІІ премія

Група В (дитяча старша)

КОРНУТА ОЛЕКСАНДР (ДМШ №21, м.Київ, викладач - Коцюба Г.Л.)

ФЕСИК НАЗАРІЙ (ДМШ №10, м.Київ, викладач - Гончарова І.Е.)

Група С (юнацька)

ШИКИТА ОЛЕКСАНДР (ДШМ №1, м. Біла Церква, викладач - Баранова А.В.)

Заохочувальні дипломи

ВИНОГРАДОВА ЄЛИЗАВЕТА (гр.А, Академія Сучасної Освіти, м.Київ, викладач - Дембровська М.Г.)

МАРКЕВИЧ ЛОРІ (гр.А, ДМШ №14 ім.Д.Кабалевського, м.Київ, викладач - Шанскова Л.В.)

МЕЛЬНИЧЕНКО АРСЕНІЙ (Ірпінська дитяча школа мистецтв, смт. Коцюбинське, викладач - Харченко Н.С.)

СОБОЛЄВ СЕРАФІМ (гр.А, ДМШ №27, м.Київ, викладач - Цимбал Л.М.)

ЧЕРЕНКОВА ВАСИЛІСА (гр.А, КЗ "Ірпінська дитяча музична школа", викладач - Скатова Т.В.)

КУЛІШ МАРІЯ (гр.D, НМАУ ім.П.І.Чайковського, викладач - Степаненко М.Б.)

ЛИСЕНКО ЄВГЕНІЯ (гр.D, НМАУ ім.П.І.Чайковського, викладач - Безбородько О.А.)

ЛЯН ЦЯОЛІН (гр.D, Одеська національна музична академія ім.А.В.Нежданової, викладач - Резнік Д.Б.)

Приз наймолодшого учасника

ГОРОДИСЬКА ОЛЬГА

Приз на краще виконання віртуозного твору

ЄРОШЕНКО ЄВА

ПЛЕШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА

ФІАЛКО ІЛЛЯ

ІВАНОВ ІГОР

Приз на краще виконання українського твору

НЕСКОРОЖЕНА СОФІЯ

МАЛИШКІН АНДРІЙ

НАЗАРЕНКО ВЛАДИСЛАВ