Мистецький проект "Ворзель Музичний"

ІХ сезон камерних концертів, присвячених Б. М. Лятошинському

"Класика у фойє"

Мистецький проект

"Весна в Уваровському домі"

ІV регіональний конкурс молодих піаністів 
 

Переможці ІV регіонального конкурсу молодих піаністів "Весна в Уваровському домі - 2019""

Гран-Прі

МИХАЙЛО ДІОРДІЄВ

(КССМШ ім. М. Лисенко, викладач - Гриднєва Н. В.)

І премія

ГОНЧАРЕНКО МИРОСЛАВА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Улезько К. А.)

ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ (ДМШ №1, м. Вінниця, викладач - викладач Хазанович Л. Ф.)

ПЛОШКО АМЄЛІЯ (ДМШ №13 ім. М. Глінки, м. Київ, викладач - викладач - Жижченко Є. О.)

ВІЛЬХОВЧЕНКО ВІРА (ДМШ №1 ім. П. Чайковського, м. Кременчук, викладач - Ковбас Л. Л.)

КУХАР ОСТАП (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Малишева Л. А.)

ПЛЄШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Гриднєва Н. В.)

СУН ВЕНЬЮАНЬ (Харківський національний університет ім. І. П. Котляревського, викладач - Бондаренко М. В.)

ІІ премія

ДЄТСКОВ БОРИС (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КАШУБАІТЕ КАЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КАШУБАІТЕ КЛЕЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КРАСИЛИЧ ДАРІЙ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

ГУЛТУРЯН ПОЛІНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Чернега І. В.)

МОЖАЄВА КСЕНІЯ (ДМШ №21, м. Київ, викладач - Волощук Т. В.)

АНДРІЄВ ДАНІЇЛ (ДМШ №10, м. Київ, викладач - Войтова О. А.)

ФЕН КЕФЕН (КІМ ім. Р. М. Глієра , викладач - Шевченко А. С.)

ХИЛЬКО МАРІЯ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

ІІІ премія

ГОМОН АНАСТАСІЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко Д. Ю.)

ДЗИБА ІВАН (ДМШ №8, м. Київ, викладач - Чубко О. О.)

ЄРМАК МАРІЯ (ДМШ №3, викладач - Дюбенко Д. Ю.)

ХОХИЧ МИРОСЛАВА (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко В. Ю.)

БОЙЧЕНКО ДМИТРО (ДМШ, м. Фастів, викладач - Поліщук С. Є.)

МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Дем'яненко А. П.)

БІЛОЙВАН ДАРИНА (Школа-студія при КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

КОЛОДІЙ АНТОН (Музичне училище ім. М. В. Лисенка, м. Полтава, викладач - Трусова Е. В.)

КОВАЛЬ ВЛАД (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Бондаренко О. Я)

ЛЮ ІЖЕНЬ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

ТУЛІНОВ ЕРІК (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

Заохочувальні дипломи

БУЦЬКО ОЛЕКСАНДРА

ЄРМОЛЕНКО ДАРИНА

КАЧУРОВСЬКА ОЛЕНА

РОЖКО МАРІЯ

СУПРУНЕНКО ІВАН

КАМІНСЬКА ОЛЬГА

МЕЩЕРСЬКИХ ДАР'Я

БІЛИК ІРИНА

ГОРДІЄНКО ДІАНА

ГОЦ МАРІЯ

ЮЕ ЯН

ЯСІНСЬКА НАДІЯ

Приз за краще виконання твору українського композитора

КУЛАК КАТЕРИНА

ГУЛТУРЯН ПОЛІНА

БІЛОЙВАН ДАРИНА

ХИЛЬКО МАРІЯ

Приз за краще виконання віртуозного твору

ДІОРДІЄВ МИХАЙЛО

СУН ВЕНЬЮАНЬ

Приз наймолодшого учасника

ЄРМАК МАРІЯ

Приз "Надія"

КИСЛИЦЬКА КСЕНІЯ

КРАВЧЕНКО ФЕДІР

СТОЛІТНІЙ ГЛІБ

ТАТАРЯН НАТАЛІ

ЦИБА АНГЕЛІКА

 

 

 

Інформація про відеозйомку виступів

Вартість професійної відеозйомки виступів конкурсантів:

Гр. А і В - 150 грн, гр. С і D - 200 грн.

Розрахунок під час реєстрації.

Монтаж матеріалу здійснюється протягом 21 робочого дня.

Відео можна отримати у вигляді посилання на файл у мережах інтернету (посилання дійсне 7 діб) або у вигляді персонального диску (додаткова вартість 50 грн.).

Посилання на файл буде надіслано на е-mail, вказаний в анкеті-заявці.

Якщо в анкеті вказано, що Вам відео не потрібне, але Ваше рішення помінялось, то телефонуйте:

093 142 02 15, 097 717 55 96 Ірина Олександрівна

СПИСОК ЗАМОВНИКІВ НА ВІДЕОЗЙОМКУ

Група А і В (вартість 150 грн.):

1. Буцько Олександра

2. Гомон Анастасія

3. Гончаренко Мирослава

4. Гончарук Анастасія

5. Кашубаіте Кая

6. Кашубаіте Клея

7. Кислицька Ксенія

8. Кравченко Федір

9. Рожко Марія

10. Столітній Гліб

11. Циба Ангеліка

12. Бойченко Дмитро

13. Вільховченко Віра

14. Кухар Остап

Група С і D (вартість 200 грн)

1. Діордієв Михайло

2. Колодій Антон

3. Білик Ірина

4. Гордієнко Діана

5. Гоц Марія

6. Коваль Влад

7. Сун Веньюань

Список конкурсантів ІV регіонального конкурсу молодих піаністів "Весна в Уваровському домі - 2019"

Група А (дитяча молодша)

1. БОНДАРЕНКО ЗАХАР

ДМШ №1 ім. Миколи Мозгового, м. Хмельницький, викладач - Бердинських З. І.

2. БУЦЬКО ОЛЕКСАНДРА

ДМШ №33 ім. В. В. Пухальського, м. Київ, викладач - Сурженко Ю. В.

3. ГОМОН АНАСТАСІЯ

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

4. ГОНЧАРЕНКО МИРОСЛАВА

Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. Лисенка, викладач - Улезько К. А.

5. ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ

ДМШ №1, м. Вінниця, викладач - Хазанович Л. Ф.

6. ДЕМЕНТЬЄВА КАТЕРИНА

Мистецький центр "Етюд", смт. Немішаєво Київської обл., викладач - Васянович О. І.

7. ДЄТСКОВ БОРИС

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

8. ДЗИБА ІВАН

Київська дитяча школа мистецтв №8, викладач - Чубко О. О.

9. ЄРМАК МАРІЯ

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

10. ЄРМОЛЕНКО ДАРИНА

Броварська міська дитяча школа мистецтв, викладач - Шибанова С. Ю.

11. КАЗАНЦЕВА ЄВГЕНІЯ

Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. Лисенка, викладач - Улезько К. А.

12. КАЧУРОВСЬКА ОЛЕНА

Київська дитяча школа мистецтв №5 ім. Л. Ревуцького, викладач - Васильєва Н. Г.

13. КАШУБАІТЕ КАЯ

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

14. КАШУБАІТЕ КЛЕЯ

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.
 

15. КИСЛИЦЬКА КСЕНІЯ

Броварська міська дитяча школа мистецтв, викладач - Хачатурова С. А.

16. КРАВЧЕНКО ФЕДІР

Фольк-студія "Правиця", м. Київ, викладач - Стець Н. П.

17. КРАСИЛИЧ ДАРІЙ

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

18. КУЛАК КАТЕРИНА

Київська школа мистецтв №8, викладач - Соколова С. В.

19. ПЛОШКО АМЄЛІЯ

ДМШ №13 ім. М. Глінки, м. Київ, викладач - Жижченко Є. О.

20. РОЖКО МАРІЯ

ДМШ №1 ім. Я. Степового, м. Київ, викладач - Войтун А. І.

21. СТОЛІТНІЙ ГЛІБ

ДМШ №21, м. Київ, викладач - Колобродова В. В.

22. СУПРУНЕНКО ІВАН

Бучанська дитяча школа мистецтв ім. Л. Ревуцького, викладач - Мельничук І. М.

23. ТАТАРЯН НАТАЛІ

Школа-студія Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Борисенко Т. В.

24. ФАМ ДІАНА

ДМШ №4, м. Київ, викладач - Кочерга Л. В.

25. ХОХИЧ МИРОСЛАВА

ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко Д. Ю.

26. ЦИБА АНГЕЛІКА

Київська дитяча школа мистецтв №5 ім. Л. Ревуцького, викладач - Корбут Л. В.

Група В (дитяча старша)

1. БОЙЧЕНКО ДМИТРО

Фастівська дитяча музична школа, викладач - Поліщук С. Є.

2. ВІЛЬХОВЧЕНКО ВІРА

ДМШ №1 ім. П. І. Чайковського, м. Кременчук Полтавської обл., викладач - Ковбас Л. Л.

3. ГУЛТУРЯН ПОЛІНА

ДМШ №27, м. Київ, викладач - Чернега І. В.

4. ДУБРОВІН ОЛЕКСАНДР

Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. Лисенка, викладач - Калініна М. О.

5. КУХАР ОСТАП

ДМШ №27, м. Київ, викладач - Малишева Л. А.

6. МОЖАЄВА КСЕНІЯ

ДМШ №21, м. Київ, викладач - Волощук Т. В.

7. МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА

ДМШ №27, м. Київ, викладач - Дем'яненко А. П.

Група С (юнацька)

1. АНДРІЄВ ДАНІЇЛ

ДМШ №10, м. Київ, викладач - Войтова О. А.

2. БІЛОЙВАН ДАРИНА

Школа-студія Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.

3. ДІОРДІЄВ МИХАЙЛО

Національна музична академія ім. П. І. Чайковського, викладач - Гриднєва Н. В.

4. КАМІНСЬКА ОЛЬГА

Бучанська дитяча школа мистецтв ім. Л. Ревуцького, викладач - Мартинюк Т. О.

5. КОЛОДІЙ АНТОН

Полтавська музичне училище ім. М. В. Лисенка, викладач - Трусова Е. В.

6. МЕЩЕРСЬКИХ ДАР'Я

Броварська міська дитяча школа мистецтв, викладач - Кратка І. М.

7. МОРОЗОВА НАДЄЖДА

Київська дитяча школа мистецтв №5 ім. Л. Ревуцького, викладач - Рамазанова Р. Ш.

8. ПЛЄШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА

Київська середня спеціалізована музична школа ім. М. Лисенка, викладач - Гриднєва Н. В.

Група D (молодіжно-доросла)

1. БІЛИК ІРИНА

Національна музична академія ім. П. І. Чайковського, викладач - Толпиго Н. К.

2. ГОРДІЄНКО ДІАНА

Національна музична академія ім. П. І. Чайковського, викладач - Федоров Б. Г.

3. ГОЦ МАРІЯ

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, викладач - Завадська Т. М.

4. ІСНАДО КРЕСТЬЯНОВИЧ СІЛЬВАНА ПАТРІСІЯ

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Пивоварова Т. М.

5. КОВАЛЬ ВЛАД

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Бондаренко О. Я

6. КРАВЕЦЬ ДМИТРО

Національна музична академія ім. П. І. Чайковського, викладач - Гриднєва Н. В.

7. ЛЮ ІЖЕНЬ

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.

8. СУН ВЕНЬЮАНЬ

Харьківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, викладач - Бондаренко М. В.

9. ТУЛІНОВ ЕРІК

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.

10. ФЕН КЕФЕН

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Шевченко А.

11. ХИЛЬКО МАРІЯ

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.

12. ЮЕ ЯН

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Ляхович А. В.

13. ЯСІНСЬКА НАДІЯ

Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІV регіональний конкурс молодих піаністів "Весна в Уваровському домі""

Фортепіанний конкурс "Весна в Уваровському домі" проходитиме у Ворзелі 12-14 квітня 2019 року

Триває прийом заявок до 1 квітня 2019 року

Детальніша інформація в розділі "Конкурси" або за посиланням http://musicvorzel.space/competitions/uvarovspring-2019

Найближчі події

Останні новини