Гран-Прі

МИХАЙЛО ДІОРДІЄВ

(КССМШ ім. М. Лисенко, викладач - Гриднєва Н. В.)

І премія

ГОНЧАРЕНКО МИРОСЛАВА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Улезько К. А.)

ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ (ДМШ №1, м. Вінниця, викладач - викладач Хазанович Л. Ф.)

ПЛОШКО АМЄЛІЯ (ДМШ №13 ім. М. Глінки, м. Київ, викладач - викладач - Жижченко Є. О.)

ВІЛЬХОВЧЕНКО ВІРА (ДМШ №1 ім. П. Чайковського, м. Кременчук, викладач - Ковбас Л. Л.)

КУХАР ОСТАП (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Малишева Л. А.)

ПЛЄШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Гриднєва Н. В.)

СУН ВЕНЬЮАНЬ (Харківський національний університет ім. І. П. Котляревського, викладач - Бондаренко М. В.)

ІІ премія

ДЄТСКОВ БОРИС (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КАШУБАІТЕ КАЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КАШУБАІТЕ КЛЕЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

КРАСИЛИЧ ДАРІЙ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)

ГУЛТУРЯН ПОЛІНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Чернега І. В.)

МОЖАЄВА КСЕНІЯ (ДМШ №21, м. Київ, викладач - Волощук Т. В.)

АНДРІЄВ ДАНІЇЛ (ДМШ №10, м. Київ, викладач - Войтова О. А.)

ФЕН КЕФЕН (КІМ ім. Р. М. Глієра , викладач - Шевченко А. С.)

ХИЛЬКО МАРІЯ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

ІІІ премія

ГОМОН АНАСТАСІЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко Д. Ю.)

ДЗИБА ІВАН (ДМШ №8, м. Київ, викладач - Чубко О. О.)

ЄРМАК МАРІЯ (ДМШ №3, викладач - Дюбенко Д. Ю.)

ХОХИЧ МИРОСЛАВА (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко В. Ю.)

БОЙЧЕНКО ДМИТРО (ДМШ, м. Фастів, викладач - Поліщук С. Є.)

МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Дем'яненко А. П.)

БІЛОЙВАН ДАРИНА (Школа-студія при КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

КОЛОДІЙ АНТОН (Музичне училище ім. М. В. Лисенка, м. Полтава, викладач - Трусова Е. В.)

КОВАЛЬ ВЛАД (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Бондаренко О. Я)

ЛЮ ІЖЕНЬ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

ТУЛІНОВ ЕРІК (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)

Заохочувальні дипломи

БУЦЬКО ОЛЕКСАНДРА

ЄРМОЛЕНКО ДАРИНА

КАЧУРОВСЬКА ОЛЕНА

РОЖКО МАРІЯ

СУПРУНЕНКО ІВАН

КАМІНСЬКА ОЛЬГА

МЕЩЕРСЬКИХ ДАР'Я

БІЛИК ІРИНА

ГОРДІЄНКО ДІАНА

ГОЦ МАРІЯ

ЮЕ ЯН

ЯСІНСЬКА НАДІЯ

Приз за краще виконання твору українського композитора

КУЛАК КАТЕРИНА

ГУЛТУРЯН ПОЛІНА

БІЛОЙВАН ДАРИНА

ХИЛЬКО МАРІЯ

Приз за краще виконання віртуозного твору

ДІОРДІЄВ МИХАЙЛО

СУН ВЕНЬЮАНЬ

Приз наймолодшого учасника

ЄРМАК МАРІЯ

Приз "Надія"

КИСЛИЦЬКА КСЕНІЯ

КРАВЧЕНКО ФЕДІР

СТОЛІТНІЙ ГЛІБ

ТАТАРЯН НАТАЛІ

ЦИБА АНГЕЛІКА